Stilwater - 7/22 - Get Drunk And Get Laid

7. září 2011 v 13:07 | sdtrktomylife -> překlad Zuzu |  Zuzu´s Translated Stories -> Stilwater
Tak... doufám, že ti, kteří jsou posedlý Zackem ještě další díl bez něj vydržej :D


Chapter 7: Get Drunk And Get Laid

Brian vystoupil z výtahu a s úsměvem na tváři se rozešel bílou chodbou, kde byla umístěna jeho kancelář. Když se přiblížil ke kanceláři doktora Nicholse, zpomalil. Podíval se na nohy a jemně zaklepal.

"Ano?" ozval se doktorův hluboký hlas za kusem dřeva.

"Uh, tady Brian Haner, dok… Barry. Můžu s tebou chvilku mluvit?"

"Samozřejmě. Pojď dál." Brian sevřel chladnou kliku dveří a stisknul ji před tím, než zatlačil do dveří a otevřel je. Když starší muž zvednul oči od práce, aby ho přivítal, na Brianově tváři se objevil úsměv. "Jak se máš?" Brian přikývnul a sednul si na jednu ze židlí před velkým stolem, za kterým seděl doktor Nichols.

"Fajn, fajn. Jen bych měl otázku, možná dvě." Doktor se za stolem narovnal a pomalu si prohlédnul Briana.

"Do toho."

"No, jak jistě víš, jeden z mých pacientů je Zachary Baker." Starší muž přikývnul a založil si ruce na břichu. "Jak s ním mám vést sezení, když nemluví? Tedy… proč vlastně má konzultace, když neřekne ani slovo?"

"Musíme pracovat s předpokladem, že by eventuálně mohl promluvit." Brian zvednul obočí a opřel se.

"A když ne? Četl jsem poznámky všech ostatních stážistů. Nikdo nevěděl, jak s ním vést sezení. Nepřekvapilo by mě, kdyby hodně z nich trávilo čas tím, že si hrálo s notesem nebo dohánělo četbu." Doktor Nichols se zase narovnal a opřel si lokty o hranu jeho stolu.

"Byl bys radši, kdybych ho přiřadil někomu jinému?" Brian pomalu zakroutil hlavou. Jeho oči se přesunuly na ruce, které měl položené v klíně.

"Ne, to neříkám. Asi budu muset přijít na to, co dělat." Brian si tiše povzdechnul a zvednul oči k muži, který seděl naproti němu.

"No, děláš s ním konzultace ve své kanceláři, to by mohl být dobrý start." Brian se opřel, aniž by spustil oči ze svého kolegy.

"Jo, ale začínám mít pocit, že to nebude stačit." Doktor Nichols se usmál a podíval se na Briana.

"Jsem si jistý, že na něco přijdeš." Brian přikývnul. Vzal si jeho odpověď jako ukončení debaty, takže se zvednul ze židle. "Kdyby bylo něco, co bych mohl udělat, dej mi vědět." Brian přikývnul a rozešel se ven z kanceláře.


Ozvalo se zaklepání na Brianovi dveře, které upoutalo jeho pozornost z koupelny. Zhluboka se nadechnul a kouknul se do stropu.

"Minutku!" zakřičel a dokončil vyprazdňování. Zapnul si kalhoty a umyl si ruce před tím, než se vrátil do své kanceláře. "Ano?" Jack otevřel dveře a nakouknul dovnitř.

"Mám tu Sullivana, jsi připraven?" Brian přikývnul a sednul si ke stolu. Mohutný strážný otevřel dveře a pustil vysokého muže do místnosti. Zdálo se, že na jeho tváři byl permanentně úsměv. "Budu venku." Brian přikývnul, zatímco si Jimmy sednul a Jack zavíral dveře.

"Takže, čemu vděčím za privilegium, mít konzultace tady nahoře?" Zeptal se Jimmy a podíval se na Briana, který jen pokrčil rameny a usmál se.

"Napadlo mě, že změna by mohla být fajn." Brian vytáhnul z šuplíku notes a položil ho na stůl.

"Je něco specifického, o čem byste dneska chtěl mluvit?" Jimmyho oči se přesunuly k oknu za Brianovou hlavou. Sledovaly stromy, které se pohybovaly v lehkém vánku.

"Jo. Zajímalo by mě, proč ani nemůžu jít ven." Brian zvednul obočí a podíval se krátce za sebe.

"Vlastně nemám nejmenší ponětí."

"Jo, to mi došlo. Co si sakra myslej, že udělám? Uteču? Viděl jste všechno to šílený zabezpečení, který kolem tohohle místa mají?" Brian se tiše zasmál a zvednul tužku.

"Jo. Musím tím projíždět každé ráno."

"Asi jsem žil v domnění, že když nejsem nijak nebezpečný, něco takového bych neudělal, ale oni si asi myslí něco jiného." Jimmy si lehce povzdechnul, zatímco si Brian dělal poznámku na papír. "Co si o mně píšete na ty papíry?" Brain zvednul hlavu a podíval se do zvědavých očí muže naproti sobě.

"Cokoli, co by mohlo být důležité pro stážisty, kteří tu budou, až odejdu."

"A kdy to bude?" Jimmy zvednul obočí.

"Uh, radši bych neprobíral můj život. Jsme tu kvůli Vám a kvůli tomu, abychom předešli tomu, že se sem vrátíte po tom, co Vás pustí." Jimmy se nafouknul a opřel se. Pouta na jeho rukou vydávala s každým pohybem tiché zvuky.

"To mi říkala i ta holka před Vámi. Předpokládáte, že se Vám otevřeme, ale nic nám nenabídnete na oplátku. Proč?" Brian si opřel lokty o stůl a tiše si povzdechnul.

"Bohužel kvůli tomu, že my nejsme ti, co jsou tu zavření. Jsme tady kvůli konzultacím, abyste tu neskončili znovu. Nejsme tady, abychom byli Vaši přátelé." Jimmy přikývnul.

"Jen jsem myslel, že by to bylo jednodušší, kdyby se k nám někdo z Vás choval osobněji." Brian přikývnul a opřel se.

"S tím souhlasím, ale takhle to nechodí." Jimmy přikývnul. Jeho oči sklouzly na ruce. "Je něco, o čem byste dneska chtěl mluvit?"

"Ani ne. Nic se tady zjevně neděje. Jen spousta času na přemýšlení." Brian byl chvilku ticho a škrábal se na hlavě.

"Co plánujete, až Vás odsud pustí?" Jimmy vzhlédnul. Na jeho tváři se objevil zlomyslný úsměv.

"Vožrat se a zašukat si." Brian se tiše zasmál.

"Máte práci nebo něco takového?"

"Moje rodina vlastní hudební obchod. Asi tam zase budu pracovat." Brian přikývnul a sevřel tužku.

"Máte rád hudbu?"

"Jo. Vždycky jsem měl. Když jsem byl kluk, začal jsem hrát na bicí, jen jsem od toho trochu upustil." Brian si začal dělat poznámky. "Proč si tohle zapisujete?" Brian se usmál.

"Osobní poznámky. Není to do Vaší složky." S úsměvem na tváři vzhlédnul. "Máte rodinu? Někoho, kdo na Vás venku čeká?" Jimmy přikývnul.

"Jo. Otce a moji snoubenku."

"Jste zasnoubený?" Jimmy přikývnul a zhluboka se nadechnul.

"Jo, měli jsme se tenhle měsíc brát, ale to se nestane. Jsem tady a ona je… tam venku."

"A jak se tváří na to, že jste tady?"

"Nemá z toho radost. Zjevně. Ale je radši, že jsem tady, než ve vězení." Jimmy se trochu usmál. "Myslím, že když jsme probírali podmínky, asi trochu nepochopila fakt, že tady nemůžou být žádné návštěvy." Brian se trochu uculil. "Máte někoho, za kým se odsud vracíte domů?" Brian vzhlédnul. Zamyslel se před tím, než odpověděl.

"Ne, nemám." Kouknul se zpátky do notesu a začal psát poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LuLa LuLa | Web | 9. září 2011 v 18:20 | Reagovat

Jimmy zase raz nesklamal :D A ja sa teda budem snažiť to v tomto bez Zackyho vydržať, ale dávaš mi zabrať ;D

2 Miss Nothing Miss Nothing | Web | 10. září 2011 v 11:39 | Reagovat

Super! Těším se na další :)

3 VeVe VeVe | 11. září 2011 v 8:50 | Reagovat

Další další další :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama